Język angielski w naszej szkole

ARCHIWUM

Konkurs czytelniczy o Halloween

CZYTAJ WIĘCEJ

dodano 16.10.2017r.

Zadanie na 6

Serdecznie zapraszam uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w całorocznym konkursie z języka angielskiego „Zadanie na 6”. Na początku każdego miesiąca na tablicy w sali 106 pojawią się 4 zadania poświęcone gramatyce, słownictwu, kulturze, czytaniu ze zrozumieniem lub pisaniu. Uczniowie mają TYDZIEŃ na oddanie swoich prac do pani Agaty Sawickiej, po upływie tego terminu prace nie będą przyjmowane W tym miesiącu zadania konkursowe pojawią się 16 października.

ZAPRASZAM!!! AGATA SAWICKA

dodano 15.10.2017r.

Innowacja pedagogiczna

W roku szkolnym 2017/2018, już po raz kolejny, odbywają się zajęcia dla uczniów klas II, oddziałów gimnazjalnych, pt. „Reading adventure – przygoda z literaturą brytyjską i amerykańską”, przygotowane przez nauczycielki języka angielskiego p. Bożenę Barańską - Kowalską oraz p. Urszulę Szczepanek.

Zgodnie z założeniami innowacji, podczas jej realizacji uczniowie mają możliwość zapoznania się z autentycznymi materiałami, przygotowanymi i dopasowanymi do ich potrzeb i umiejętności. Zajęcia te mają na celu pomóc uczniom wykształcić i rozwinąć umiejętność oraz chęć samodzielnego czytania, jak również wspomóc proces przygotowawczy do egzaminu gimnazjalnego.

dodano 28.09.2017r.

BIG teach small

Od września bieżącego roku, w naszej szkole, realizowane jest działanie innowacyjne „BIG teach small”, przygotowane przez nauczycielki języka angielskiego p. Bożenę Barańską – Kowalską, p. Urszulę Szczepanek oraz nauczycielkę wychowania przedszkolnego p. Agatę Diaczenko.

Projekt ten jest skierowany do dzieci z Przedszkola Publicznego nr 23 przy ul. Świętojańskiej 5, w Radomiu, gdzie raz w tygodniu odbywają się zajęcia dla przedszkolaków z grupy „Słoneczka”, prowadzone przez uczniów III klasy gimnazjum pod okiem ich opiekunów.

Zgodnie z założeniami programu, podczas jego realizacji promowana jest nauka języka angielskiego, rozwijana ciekawość, otwartość i tolerancja wobec kultury anglojęzycznej. Dzieci poznają podstawowe słownictwo w języku angielskim oraz elementy kultury i obyczajów dzieci z innych krajów. Program ten zakłada również integrację dzieci młodszych z nastolatkami oraz rozbudzenie u dzieci starszych chęci dzielenia się wiedzą z młodszymi jak również uświadomienie im jak ważną rolę mogą odegrać w procesie edukacji ich młodszych koleżanek i kolegów.

dodano 28.09.2017r.

SZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIGO ONLINE.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia :)

ZESTAW 1 - CZYTAJ WIĘCEJ

ZESTAW 2 - CZYTAJ WIĘCEJ

ZESTAW 3 - CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki zestaw 1 - CZYTAJ WIĘCEJ
Wyniki zestaw 2 - CZYTAJ WIĘCEJ

dodano 16.10.2017r.

Drodzy Uczniowie

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w II edycji

SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIGO ONLINE

CZYTAJ WIĘCEJ

dodano 11.09.2017r.